Intencje Mszy świętych 25-31.10.21r.

Dzień

Intencja Mszalna

Poniedziałek

6.30

1.

+ Krystynę Wszołek

18.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

(poza) Emilię Włodarczyk – od pracowników G.Z.E.A Szkół w Kłaju

Wtorek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

+ Tadeusza Śląska – od Piotra Motoły z rodziną 

2.

Za dusze zmarłych z Róży Janiny

Środa

6.30

1.

+ Marcina Fortunę – od brata Sebastiana

18.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Franciszkę Garścia – od członkiń Róży Marii Szczudła

Czwartek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

O zdrowie, bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla ks. Tadeusz w dniu imienin

18.00

1.

++ Józefa Cierniak w rocz. śm., Tadeusza Mięso w dniu imienin, Marię ż.

2.

++ Marię Galas w 9 rocz. śm., Jana m., i zmarłych rodziców 

Piątek

6.30

1.

O bł. Boże dla ks. Tadeusza z okazji imienin – od Margaretki 

2.

+ Halinę Kubas w 7 dniu po śm. – od córki z mężem

18.00

1.

+ Tadeusza Gądora

2.

Greg. + Irenę Budek

Sobota

6.30

1.

+ Janinę Mleczko w 30 dniu po śm. – od dzieci

2.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

++ Janinę Kowal w 1 rocz. śm., Czesława m.

2.

++ Julię i Józefa Skocz, Juliana s.

Niedziela

8.00

1.

+ Elżbietę Długosz – od Mateusza Długosza z rodziną

2.

+ Józefa Palenika – od Rady Parafialnej

10.00

1.

O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zuzi w 3 ur., i rodziców – od dziadków

2.

+ Jakuba Sochę – od służby liturgicznej i scholii 

11.30

1.

+ Andrzeja Włodarczyka – od kolegów i koleżanek z pracy

2.

+ Marię Balik w 6 rocz. śm.

17.00

1.

+ Irenę Budek

2.

O bł. Boże dla ks. Tadeusza – od Róż Żywego Różańca z Sidziny

Intencje Mszy świętych 18-24.10.21r.

Dzień

Intencja Mszalna

Poniedziałek

6.30

1.

+ Andrzeja Świderskiego w 1 rocz. śm., – od sąsiadów 

2.

+ Adama Zucha w 30 dniu po śm., – od żony z dziećmi 

18.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

(poza) + Józefa Włodarczyka – od mieszkańców Płachcińskiego i Krótkiej 

Wtorek

6.30

1.

+ Zofię Kowalską 

18.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Ferdynanda Tokarz – od sąsiadów

Środa

6.30

1.

++ Marię Staśkiewicz i z rodziną  

2.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

+ Irenę Matoga

Czwartek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

+ Eugenię Migdał – od Dyrekcji i nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Gminnych w Stanisławicach

2.

++ Kamila Maraska w 5 rocz. śm.

Piątek

6.30

1.

+ Arkadiusza Sosnowskiego

18.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Józefa Palenika – Róż Różańcowych 

Sobota

6.30

1.

++ Jana Antończyka w 40 rocz. śm., Stefanię ż., Edmunda i Leopolda synów, Zofia synową

18.00

1.

W 50 rocz. śl. Marii i Bronisława Włodek

2.

Greg. + Irenę Budek

Niedziela

8.00

1.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże za wstawiennictwem św. Tadeusza oraz opieki Matki Bożej dla ks. Wikarego z okazji imienin – od Rady Parafialnej i Parafian

10.00

1.

Dziękczynna w 55 rocz. śl. Janiny i Mieczysława oraz 27 rocz. śl. Grażyny i Tomasza

2.

++ Piotra i Annę Mięso, Franciszka s.

11.30

1.

++ Tadeusza Szczudło, Zofię ż.

2.

++ Witolda Łapaja w 10 rocz. śm. i zm. rodziców

3.

+ Helenę Tacik – od męża Jana w 50 rocz. śl.  

17.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

O błogosławieństwo dla przygotowujących I ołtarz na Boże Ciało dla mieszkańców Kolejowej i Krótkiej

Intencje Mszy świętych 11-17.10.21r.

Dzień

Intencja Mszalna

Poniedziałek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

++ Zdzisława Sobasa, Jacka s.

2.

(poza) +Władysława Włodarczyka – od rodziny Grochalów

Wtorek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

++ Jana Marosza, Magdalenę ż., Józefę c.

2.

+ Jakuba Sochę – od brata Artura z żoną i synem   

Środa

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Helenę Tacik w 7 dniu po śm. – od męża

Nabożeństwo Fatimskie 19.00

1.

W 18 urodziny Marii

2.

Podziękowanie Matce Bożej Fatimskiej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo rodzinie

3.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla Jakuba w 18 urodziny  

Czwartek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny

2.

++ Stanisława Ślęczka, Katarzynę ż., Franciszka s.

Piątek

6.30

1.

Z podziękowaniem za otrzymane łaski w 90 rocznicę urodzin dla Stanisława z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

2.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

+  Ewę Rak w 17 rocz. śm.

2.

Dziękczynna z prośbą w 45 rocz. śl. Lucyny i Mariana

Sobota

6.30

1.

+ Bogusława Mierzwę w 1 rocz. śm. – od brata z rodziną

2.

Greg. + Irenę Budek

3.

+ Adama Zucha w dniu ur. – od córki Beaty z rodz.

18.00

1.

++ Józefa Miękinę, Marię ż., Stanisława s. 

2.

++ Helenę i Bolesława Galica i ich rodziców

Niedziela

8.00

1.

+ Józefa Palicha w 8 rocz. śm., i rodziców 

2.

Greg. + Irenę Budek

10.00

1.

++ Czesława Garścia, Jacka i Krzysztofa synów 

2.

++ Józefa Włodarczyka w 22 rocz. śm., Stanisławę ż., Czesława s.  

11.30

1.

W 17 rocz. śl., Elżbiety i Tomasza 

2.

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jana z okazji ur. 

17.00

1.

++ Romana Węglarz i rodziców 

Intencje Mszy świętych 4-10.10.21r.

Dzień

Intencja Mszalna

Poniedziałek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

++ Rozalię i Franciszka Krzak i zm. rodziców

2.

(poza) + Ireneusza Bobek – od rodziny Przeciszowskich

Wtorek

6.30

1.

+ Janinę Gałat w 1 rocz. śm., Stanisława m. – od syna Mariana z ż.

18.00

1.

Wypominkowa

2.

Greg. + Irenę Budek

Środa

6.30

1.

+ Genowefę Szlachta – od Zbigniewa Wróbla z rodz.

18.00

1.

O błogosławieństwo Boże dla wnuków: Anny, Piotra, Marcela i Dawida z rodziną

2.

Greg. + Irenę Budek

Czwartek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

18.00

1.

O powołania kapłańskie i zakonne

2.

++ Franciszka Wróbla, Marię ż., Marię c.

Piątek

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Janinę Mleczko w 7 dniu po śm. – od dzieci

18.00

1.

+ Franciszka Garście – od kuzyna Mariana z rodziną

2.

++ Jana i Mariannę Palka, Adama Matyasika – o radość nieba

Sobota

6.30

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Edwarda Kaczmarczyka – od chrześniaka Krzysztofa

18.00

1.

+ Helenę Wątorek – od córek siostrzenicy Anny i Justyny  

Niedziela

8.00

1.

++ Marię i Władysława Adamów ich rodziców i Jana Adamów

2.

++ Michalinę Mazur w 12 rocznicę śmierci, Bronisława m., Józefa s.

10.00

1.

Greg. + Irenę Budek

2.

+ Marka Fortunę w 9 rocznicę śmierci, Marcina s.

11.30

1.

++ Helenę i Eugenię Wojas, Anielę Machaj, rodziców i dziadków

2.

+ Zdzisława Ślęczka – od wnuka i wnuczki z mężem

17.00

1.

+ Stanisława Golańskiego

Msze święte pogrzebowe odprawiane poza Parafią:

+ GRZEGORZ ŚWIDERSKI:

  1. Od rodziny Stalów
  2. Od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kłaju

+ JAN WŁODARZ:

  1. Od rodziny Augustynowiczów i Palichów
  2. Od koleżanek siostry Moniki

+ RYSZARD CHROBAK:

  1. Od Włodków
  2. Od sąsiadów

+ WALERIA NOWAK:

  1. Od koleżanek z pracy
  2. Od sąsiadów

+ JANINA SKRZYPEK:

  1. Od koleżanek Beaty z Kłaja
  2. Od całego zespołu Oddziału Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

+ JOLANTA WŁODARCZYK:

  1. Od koleżanek i kolegów córki Arlety ze Starostwa Powiatowego w Bochni
  2. Od zarządu zakładowego NSZZ pracowników wojska

+ KAZIMIERZ WRÓBEL:

  1. Od kolegów i koleżanek z Gołego Brzegu
  2. Od rodziny Szelągów

+ ZOFIA SZCZUDŁO:

  1. Od Jana Rybki z rodziną
  2. Od pracowników firmy Nidec

+ MARIA JAKUBIEC:

  1. Od koleżanki Marii Dyba z mężem
  2. Od koleżanek z pracy Tesco córki Anny

+ ANNA WOJAS:

  1. Od firmy „Eco-plus” Kraków
  2. Od sąsiadów

+ GENOWEFA GARŚCIA:

  1. Od pracowników Centrum Medycznego „J. Med 24” 2x

+ EDWARD KACZMARCZYK:

      1.Od Eweliny i Krzysztofa Kubala

  1. Od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Kłaju

+ BERNADETA ĆWIERTNIAK:

  1. Od sąsiadów ulicy Gradobici
  2. Od koleżanek córki Małgorzaty z pracy od Zofii i Agnieszki Łach

+ ZDZISŁAW ŚLĘCZEK:

  1. Od sąsiadów
  2. Od rodziny

+ ANTONI TOKARZ:

  1. Od sąsiadów
  2. Od koleżanek i kolegów firmy Pratt z Niepołomic

+ MARIA KOSIŃSKA:

  1. Od zarządu wędkarskiego „LAS”
  2. Od mieszkańców Grzybówki

+ ZOFIA MIGDAŁ:

  1. Od koleżanek i kolegów z Wodociągów Bochnia
  2. Od rodziny Nowaków

+ JACEK GARŚCIA:

  1. Od sąsiadów
  2. Od Rafała Dąbrowskiego

+ FRANCISZEK ZAWADZKI:

  1. Od sąsiadów
  2. Od dyrekcji i nauczycieli oraz pracowników Szkoły w Kłaju

+ KRYSTYNA MIĘSO:

  1. Od sąsiadów
  2. Od kolegów syna i wnuka z firmy TTPlast

+ ROMAN STANKIEWICZ:

  1. Od koleżanek i kolegów córki Julii z pracy
  2. Od sąsiadów

+ ANNA WRÓBEL:

  1. Od sąsiadów 2x

+ TADEUSZ SOBAS:

  1. Od sąsiadów 2x

+ JANINA GAŁAT:

  1. Od sąsiadów
  2. Od rodziny Koniecznych

+ STANISŁAW ŁYSEK:

  1. Od sąsiadów
  2. Od Józefa i Józefy Łysek z rodziną

+ MARIA WRÓBEL:

  1. Od Ludwika Nowaka
  2. Od przyjaciółki Lesi

+ BOGUSŁAW PIEKARSKI:

  1. Od koleżanek i kolegów Zarządu Logistyki DKWS
  2. Od Choropów z rodziną

+ MIECZYSŁAW SAK:

  1. Od Danuty i Zbigniewa Palich z rodziną
  2. Od rodziny Chrapusta z Olszyn

+ URSZULA SZYCHOWSKA:

  1. Od rodziny Pipów
  2. Od Patrycji z rodziną

+ BOGUSŁAW MIERZWA:

  1. Od sąsiadów
  2. Od koleżanek i kolegów z pracy Alfa Laval Kraków

+ JANINA KOWAL:

  1. Od Krzysztofa i Joanny Tacik
  2. Od rodziny Trojanów

+ HELENA WOJAS:

  1. Od rodziny Hawaluków
  2. Od rodziny Kubasów

+ JÓZEFA SOBAS:

  1. Od sąsiadów
  2. Od Aleksandry Golarz z Targowiska

+ STANISŁAW KASPRZYK:

  1. Od rodziny Dybów
  2. Od rodziny Kuczajów

+ EUGENIA MIGDAŁ:

  1. Od koleżanek i kolegów z Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Kłaju
  2. Od koleżanek i kolegów syna Władysława z Urzędu Gminy Kłaj

+ LESŁAW SOBAS:

  1. Od sąsiadów
  2. Od Dominika z rodziną

+ JÓZEFA ŚWIĘTEK:

  1. Od sąsiadów
  2. Od Krystyny i Romana

+ ANDRZEJ ŚWIDERSKI:

  1. Od koleżanek i kolegów z pracy żony
  2. Od kolegów i koleżanek z Hotelu i Restauracji Azalia i SuperSam w Szarowie

+ JAN BIELEC:

  1. Od sąsiadów 2x

+ IRENA WIĘCEK:

  1. Od sąsiadów
  2. Od koleżanek i kolegów córki ze stacji BP Kłaj

+ MARIOLA PIEKŁO:

  1. Od sąsiadów
  2. Od koleżanek i kolegów z pracy Poczta Polska

+ CZESŁAWA WŁODEK:

  1. Od Aleksandry Smaga
  2. Od Agnieszki i Marka Mrugacz

+ ROBERT CHMIELEK:

  1. Od Krystyny i Sławomira Mętel
  2. Od Jadwigi i Roberta Janus z rodziną

+ HALINA KMIECIK:

  1. Od sąsiadów 2x

+ JERZY TOMCZAK:

  1. Od Danuty Sobas z rodziną
  2. Od rodziny Zwierzchowskich i Łyszkowiczów

+ ANIELA BĄK:

  1. Od rodziny Zając z Wadowic
  2. Od rodziny Szparagów z Wadowic

+ STANISŁAW RYDZ:

  1. Od rodziny Czop z Wieliczki
  2. Od Danuty Malinowskiej z Zagórza

+ ANNA MORDA:

  1. Od kolegów i koleżanek z pracy Mirosława
  2. Od pracowników Szkółki Leśnej w Kłaju

+ FRANCISZKA DZIEDZIC:

  1. Od rodziny Piekłów i Jurczaków
  2. Od rodziny Andrzejaków z Poznania

+ STANISŁAWA WŁODARCZYK:

  1. Od sąsiadów
  2. Z Róży Marii Włodek

+ MIECZYSŁAW ZABIEGA:

  1. Od sąsiadów 2x

+KRYSTYNA KAMUSIŃSKA:

  1. Od koleżanek Joli i Lucyny
  2. Od Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Kłaju
  3. Od koleżanek z Wiednia kuzyna Zbyszka x3      

+IRENEUSZ BOBEK:

  1. Od kuzyna Wojciecha z rodziną
  2. Od Pauliny i Krzysztofa Zdebskich z Krawca
  3. Od rodziny Miękinów z Łysokań
  4. Od kuzynki Moniki Czaplak z rodziną
  5. Od kuzyna Kazka z Bojeńczyc                                                      +KRYSTYNA WYDRA:
  1. Od koleżanek córek
  2. Od koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół w Niepołomicach
  3. Od Gminnego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół w Kłaju
  4. Od Zespołu Szkół Gminnych w Stanisławicach
  5. Od Grona Pedagogicznego z Dyrektorem i pracowników Szkoły

+ANDRZEJ WŁODARCZYK:

  1. Od Wiesława Zachariasza z rodziną
  2. Od strażaków Wojskowej Straży Pożarnej
  3. Od koleżanek i kolegów z Jednostki Wojskowej w Kłaju
  4. Od pracowników O.W.C. Jednostki Wojskowej w Kłaju
  5. Od koleżanek i kolegów z pracy córki Arlety ze Starostwa Powiatowego w Bochni

+ELŻBIETA DŁUGOSZ:

  1. Od Marka Mętla z rodziną
  2. Od Brygidy Długosz-Rybka z rodziną
  3. Od Kasi Augustynowicz-Palich z rodziną
  4. Od rodziny Lenart z Koźmic
  5. Od kolegów syna Mariusz z Państwowej Straży Pożarnej
  6. Od przyjaciół synów Mariusza i Grzegorza
  7. Od Tadeusza Wosia z rodziną
  8. Od Urszuli Maciejasz i rodziny Warchołków
  9. Od Damiana z rodziną
  10. Od rodziny Kupców

+JÓZEF LECH:

  1. Od kolegów z pracy córki PKP
  2. Od rodziny Świętków z Cichawy
  3. Od rodzin Kotabów i Staniszów z rodziną
  4. Od rodziny Radwańskich z rodziną
  5. Od Anety i Stanisława Włodek

+JAN KUPISZ:

  1. Od Emilii i Józefa Kubalów
  2. Od Państwa Dobranowskich z Bochni
  3. Od wnuczki Natalii z mężem
  4. Od rodziny Świętków z Targowiska z rodziną
  5. Od rodziny Dąbrowskich z Bochni

+LESZEK KOSAK:

  1. Od osoby Bogu wiadomej
  2. Od rodziny Sobasów
  3. Od sąsiadów z Brzeska
  4. Od sąsiadów Świderskiego
  5. Od rodziny Jurkowskich
  6. Od rodzin Szczeparów i Wieczorków z Niepołomic
  7. Od pracowników Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach
  8. Od Gudowskich i Pilchów
  9. Od Barbary i Jana Sworniowskich
  10. Od Marii Węgrzyn i Marzeny Jarczak z rodziną

+STANISŁAW PUDEŁEK:

  1. Od Grażyny z siostrą
  2. Od Elizy z Krzysztofem
  3. Od rodziny Salamów
  4. Od rodziny Więsek
  5. Od rodziny Migdałów z Łapczycy
  6. Od rodziny Gradosiów z Bochni
  7. Od rodziny Fortunów z Bochni
  8. Od Artura i Marzeny Duda z dziećmi
  9. Od Mariana i Maryli z rodziną
  10. Od rodziny Korbutów

+TADEUSZ MUCHA:

  1. Od Urszuli i Wojciecha Gacek z Krolówki
  2. Od Stanisławy i Józefa Gurtowskich
  3. Od Teofila Gacek z Królówki
  4. Od siostrzenicy Małgorzaty z dziećmi
  5. Od bratanków Krzysztofa i Kazimierza z rodzinami

+ANNA CIEŚLAK:

  1. Od rodziny Rybków z Cikowic
  2. Od koleżanek Koła Emerytów i Rencistów w Kłaju
  3. Od koleżanek Parafialnego Koła Caritas
  4. Od rodziny Mirków
  5. Od Gabrieli Pałka z Brzeska
  6. Od Haliny Cisoń z Brzeska
  7. Od Bożeny i Jana Jankowicz
  8. Od rodziny Włodków
  9. Od Teresy Maziarz z rodziną
  10. Od Mariusza Maziarz z żoną
  11. Od koleżanek i kolegów z Ośrodka Doradztwa Rolnego w Bochni
  12. Od Jadwigi Ciukaj
  13. Od koleżanki Bogumiły z Wojnicza
  14. Od rodziny Wójcików
  15. Od Marii i Jana Tylka z Kościeliska
  16. Od rodzin Czop z Podłęża
  17. Od Staszka z rodziną
  18. Od rodziny Wójtowiczów
  19. Od rodziny Kosińskich z Woli Batorskiej
  20. Od rodziny Libiszewskich z Podłęża

+WANDA SŁONINA:

  1. Od Marty Bartman z synem
  2. Od sąsiadów
  3. Od Anny Sobas z rodziną
  4. Od koleżanek córki Marioli z pracy
  5. Od rordziny Klimów

+JANINA GĄDEK:

  1. Od Marii i Kazimierza Dolaś z rodziną oraz Urszuli i Andrzeja Orzechowskich z rodziną
  2. Od Małgorzaty Tomana z rodziną
  3. Od Fetnerów i Brożków
  4. Od Sadzikowskich z dziećmi z Krakowa i Marii Swatowej z Łękowicy
  5. Od rodziny Piekłów z Brzozowej

+WŁADYSŁAW NIEWOLSKI:

  1. Od Leszka z Michałem z rodziną
  2. Od Karola z Rzezawy z rodziną
  3. Od Krystyny i Franciszka
  4. Od Janusza z rodziną

+FERDYNAND SĄDEL:

  1. Od sąsiadów x2
  2. Od bratanka Andrzeja z rodziną
  3. Od Stanisławy i Jerzego Sądel z rodziną

+MAGDALENA PIASKIEWICZ:

  1. Od rodziny Polańskich
  2. Od Grażyny i Bogdana Piekarskich
  3. Od pracowników kadry Jednostki Wojskowej w Kłaju x2
  4. Od rodziny Rybków z Bochni
  5. Od rodziny Kurowskich
  6. Od rodziny Dęboszów x2
  7. Od rodziny Wojewody i Majów
  8. Od Gośki z rodziną
  9. Od sąsiadów z czwartej klatki z bloku
  10. Od rodziny Jankowskich
  11. Od rodziny Mikulców
  12. Od sąsiadów spod tartaku x2
  13. Od klasy humanistycznej i profesora I LO w Bochni x2
  14. Od rodziny Sobasów Ewy i Pawła
  15. Od rodziny Tomasików i Tomczaków
  16. Od dyrekcji oraz kolegów i koleżanek DPS w Staniątkach
  17. Od Członkiń Róży Różańcowej Marii Szczudło

+STANISŁAW SOBAS:

  1. Od rodziny Migdałów
  2. Od sąsiadów x3
  3. Od Trelowej z rodziną
  4. Od Róży Św. Rity
  5. Od Róży Św. Jana Pawła II
  6. Od Ruszajów
  7. Od rodziny Łysków i Nowaków
  8. Od chrześnika Michała
  9. Od koleżanek i kolegów klasy 11b LO w Bochni
  10. Od Ireny Włodek-Ćwik z rodziną
  11. Od sąsiadów Włodków
  12. Od Anny i Mariusza z rodziną
  13. Od Józefa i Józefy Łysek
  14. Od Stanisława Góry z żoną
  15. Od rodziny Dybzów
  16. Od Zofii i Stanisława Puściznów
  17. Od rodzin Wojewody i Majów
  18. Od bratowej i bratanków z rodzinami

+IRENA KUZAJ:

  1. Od sąsiadki Teresy Maziarz
  2. Od sąsiadów
  3. Od rodziny Hytrosiów
  4. Od pracowników Powiatowego Zespołu Orzekania Niepełnosprawności w Wieliczce
  5. Od rodziny Jawień z Cikowic

+JANINA MATUSZKIEWICZ:

  1. Od Anny i Łukasza Kędroń z Mordarki
  2. Od Justyny i Pawła Golec z Limanowej
  3. Od Danuty i Józefa Gaik ze Słopnic
  4. Od Grażyny i Stanisława Dutka z dziećmi z Limanowej
  5. Od rodziny Wojtasów ze Słopnic
  6. Od Izabeli i Kazimierza Gaik z dziećmi ze Słopnic

+MARIA GĄDOR:

  1. Od sąsiadów x3
  2. Od Witolda Zając z rodziną
  3. Od pracowników szpitala S. Żeromskiego II oddział chorób wewnętrznych
  4. Od pracowników ZOL „Serdeczna Troska” w Krakowie Oddział wentylacji mechanicznej
  5. Od rodziny Szeligów
  6. Od firmy „Janek” x2
  7. Od sąsiadów z Gradobici
  8. Od Dudzikowej
  9. Od Piotra Jacak z rodziną
  10. Od rodziny Polaków
  11. Od rodziny Łukaczyków
  12. Od sąsiadów Polaków
  13. Od Heleny i Stanisława
  14. Od członkiń Róży Zelatorek Zofii
  15. Od chrześnika Wiesława
  16. Od rodziny Mleczków
  17. Od Teresy i Janusza Gądor z Szarowa

+MARIA WRÓBEL:

  1. Od Jolanty i Stanisława Łach
  2. Od koleżanek Marii i Krystyny
  3. Od Horodyńskich z Podłęża
  4. Od rodziny Michalskich z Podłęża
  5. Od rodziny Kubickich z Rudnika

+HELENA MIĘSO:

  1. Od rodziny Samek
  2. Od rodziny Kupców
  3. Od sąsiadów x2
  4. Od Róży Janiny
  5. Od Krystyny i Zdzisława Podstawów
  6. Od sąsiadów Piotra i Moniki
  7. Od rodziny Migów
  8. Od Wiesławy z rodziną
  9. Od rodziny Więsków

+WŁADYSŁAWA NOWAK:

  1. Od Małgorzaty i Zygmunta Kozłowskich
  2. Od rodziny Gądków z Cichawy
  3. Od Anny I Mariusza Łysek
  4. Od Józefa i Józefy Łysek
  5. Od rodziny Rydzów ze Stanisławic
  6. Od koleżanek z pracy Anny
  7. Od rodziny Olearczyk
  8. Od rodziny Lelków
  9. Od Emilii Rybka
  10. Od rodziny Kołodziej
  11. Od rodziny Lipnickich
  12. Od Marii Myczkowskiej
  13. Od Krystyny Nowak z rodziną
  14. Od rodziny Wojasów z Targowiska
  15. Od rodziny Wójtowiczów
  16. Od Pałkowskich z rodziną
  17. Od rodziny Pajdaków
  18. Od koleżanki Barbary wnuczki Agaty z pracy
  19. Od Rady Parafialnej
  20. Od rodziny Górka z Cikowic

+MIECZYSŁAWA KIERZEK:

  1. Od Grażyny i Jerzego Palka
  2. Od Julianny Hytroś z rodziną
  3. Od rodziny Szeligów
  4. Od Tomasza Grochot z rodziną
  5. Od Mateusza Grochot
  6. Od chrześnika Sebastiana z rodziną
  7. Od Agnieszki Grochot-Burek z rodziną
  8. Od bratanicy Magdaleny z rodziną
  9. Od bratanków Daniela, Dominika Rejdowskich z rodziną
  10. Od Porębskich
  11. Od rodziny Jankiel z rodziną

+MIECZYSŁAW ZABIEGA:

  1. Od kolegów z PKP Cargo Tabor spółka z o.o. Kraków
  2. Od dyrekcji KMN
  3. Od pracowników KMN
  4. Od kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej
  5. Od sąsiadów

+STANISŁAWA WŁODARCZYK:

  1. Od Ireny, Haliny, Joanny z rodzinami
  2. Od Wojewody, rodziny Majów i Doroty
  3. Od Zarządu Pracowników Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kłaju
  4. Od Jędrzejczyków
  5. Od Krzysztofa Włodarczyka z rodziny
  6. Od Jana Włodarczyka z rodziną
  7. Od rodziny Maliszczaków
  8. Od rodziny Cyzów z Bochni
  9. Od sąsiadów Wandy i Stanisława Kowalek
  10. Od Pawła i Ewy Sobasów

+IRENA OCHOŃSKA:

  1. Od sąsiadów x2
  2. Od Tomczaków
  3. Od rodziny Tomasików
  4. Od rodziny Gałęzowskich
  5. Od Janiny Dębosz x2
  6. Od Marii i Mariana Szczudło
  7. Od rodziny Patajów
  8. Od rodziny Wątorków

+STANISŁAWA KOWAL:

  1. Od Anny Jachymek i koleżanek z Szarowa
  2. Od sąsiadów x2
  3. Od koleżanek córki z Delikatesów Centrum
  4. Od Marii Spyrka z rodziną
  5. Od wnuka Dariusza z żoną x3
  6. Od wnuka Miłosza
  7. Od chrześnicy Aleksandry

+JAN STALA:

  1. Od dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Kłaju
  2. Od koleżanki siostrzenicy Marii Stąsiek z Niedzielisk x2
  3. Od rodziny Mięsów z dziećmi z Bochni
  4. Od Renaty I Ryszarda Mięsów

+FRANCISZKA DZIEDZIC:

  1. Od pracowników Zarządu Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kłaju
  2. Od pracowników IV Wydziału Pracy Sądu Rejonowego Kraków-Nowa Huta
  3. Od pracowników I Wydziały Cywilnego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Nowa Huta x2
  4. Od rodziny Szostaków
  5. Od Genowefy Ślęczek
  6. Od członków Róży Różańcowej Marii Szczudło
  7. Od sąsiadów x3

+ANNA MORDA:

  1. Od rodziny Strojków
  2. Od sąsiadów x2
  3. Od Janiny Dębosz
  4. Od rodziny Morawskich
  5. Od kolegów i koleżanek syna Romana z PKP Cargo
  6. Od Michalików
  7. Od znajomych
  8. Od rodzin Łyszkowicz, Zwierzchowskich
  9. Od Sabiny z rodziną z Cichawy

+FELIKS KACZMAREK:

  1. Od rodziny Łysków
  2. Od rodziny Jędrzejków
  3. Od Janiczaków i Kukułków
  4. Od Barbary i Mieczysława Kołodziej z rodziną
  5. Od Genowefy i Władysława Stryszowskich

+STANISŁAW RYDZ:

  1. Od dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Kłaju
  2. Od Agaty i Tomasza Wójtowicz
  3. Od Zbigniewa Kota z rodziną
  4. Od rodziny Szeligów i Rusockich
  5. Od Anny Wójtowicz
  6. Od Joanny i Janusza Foryś z rodziną
  7. Od koleżanek i kolegów z ZPTS w Kłaju x2
  8. Od pracowników ochrony ZPTS w Kłaju
  9. Od koleżanek i kolegów córki Anny ze Szkoły Podstawowej
  10. Od rodziny Gądków z Targowiska
  11. Od Zawadzkich
  12. Od sąsiadów x6
  13. Od Augustyna Majki z Wieńca
  14. Od rodziny Jędrzejów i Lesiczków

+ANIELA BĄK:

  1. Od Anny i Heleny oraz Sławomira Tatar
  2. Od nauczycieli Szkoły Podstawowej w Łękawicy
  3. Od Krzysztofa Włodarczyka z rodziną
  4. Od Jana Włodarczyka z rodziną
  5. Od rodziny Adamczyków z Łękawicy
  6. Od rodziny Polaków
  7. Od byłego dyrektora Szkoły Podstawowej w Łękawicy Marka Kwartnika
  8. Od rodziny Baklarz z Łękawicy
  9. Od Róży Żywego Różańca z Wadowic
  10. Od sąsiadów z IV klatki V bloku z Wadowic

+HELENA BUDA:

  1. Od Anny ze Skawiny
  2. Od Niny z rodziną
  3. Od Kazimierza z rodziną
  4. Od Grzegorza z rodziną
  5. Od Anny i Adama z rodziną
  6. Od rodziny Wójcików
  7. Od sąsiadów z Gradobici
  8. Od rodziny Dużyńskich
  9. Od rodziny Stachurów i Zapadlińskich x2

+JERZY TOMCZAK:

  1. Od kolegów z OSP w Kłaju
  2. Od pracowników GOPS w Kłaju
  3. Od kierownictwa i kadry Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie
  4. Od przyjaciół Łukasza
  5. Od kolegów z pracy firmy MAT-BUS
  6. Od rodziny Manieckich
  7. Od rodziny Kubasów z Bochni
  8. Od zarządu TS „Wolni Kłaj”
  9. Od kolegów syna Łukasza zmiany III W.J.R.G. w Skawinie
  10. Od kolegów syna Łukasza zmiany I W.J.R.G. w Skawinie
  11. Od Domowego Hospicjum dla dzieci w Niepołomicach
  12. Od rodziny Gałęzowskich
  13. Od sąsiadów x2
  14. Od rodziny Ochońskich
  15. Od rodziny Miękinów
  16. Od rodziny Danielaków x2
  17. Od Barbary i Andrzeja Pagacz z Szarowa
  18. Od rodziny Sochów

+HALINA KMIECIK:

  1. Od rodziny Kmiecików z Cikowic
  2. Od Bożeny i Marka Tynków
  3. Od Małgorzaty i Zygmunta Kozłowskich
  4. Od Józefy i Józefa Łysek
  5. Od Anny i Mariusza Łysek
  6. Od kolegów z pracy syna „STAL-PRODUKT” x2
  7. Od Janiny Chojnackiej z córkami
  8. Od sąsiadów x2

+ROBERT CHMIELEK:

  1. Od kolegi Krzysztofa Dębowskiego z żoną
  2. Od rodziny Ruszajów
  3. Od Zofii z synem
  4. Od Marii Obrał ze Sławkowic
  5. Od rodziny Gut z Wiednia
  6. Od kolegów z Wiednia x2
  7. Od rodziny Substelnych z Książnic
  8. Od rodziny Pilchów z Książnic
  9. Od Zofii i Kazimierza Mętel

+WŁADYSŁAW GÓRKA:

  1. Od rodziny Kaczmarczyków i Dziurdziów
  2. Od rodziny Kurowskich
  3. Od Jankowskich z rodziną
  4. Od Elżbiety Gutek z córkami
  5. Od koleżanek i kolegów oraz przyjaciół z pracy syna

+JÓZEF ZAJT:

  1. Od kolegów i koleżanek pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzeziu x3
  2. Od sąsiadów x2

+JANINA JAMBORSKA:

  1. Od emerytów stacji PKP Kłaj
  2. Od sąsiadów x4

+ALFREDA ŁYSEK:

  1. Od pracowników CKZiU im. Św. Jana Pawła II w Łapanowie i współpracowników wnuka Marcina
  2. Od Kadry Zarządzającej CKZiU im. Św. Jana Pawła II w Łapanowie i współpracowników wnuka Marcina
  3. Od Joanny Świegody z rodziną
  4. Od Łysków i Nowaków
  5. Od rodziny Koniecznych x2
  6. Od Janusza i Elżbiety Łach z rodziną
  7. Od rodziny Tynków i Kozłowskich
  8. Od Mariusza Łysek z rodziną
  9. Od rodziny Hytrosiów

+JANINA ORŁOWSKA:

  1. Od rodziny Karlińskich
  2. Od rodzin Kozubów i Górów
  3. Od Janiny Wąs ze Słomiroga
  4. Od sąsiadów
  5. Od chrześnicy Celiny z rodziną

+CZESŁAWA WŁODEK:

  1. Od nauczycieli emerytów ze szkoły w Kłaju x2
  2. Od sąsiadów z Grzybówki
  3. Od Czesławy Duch
  4. Od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego ze Szkoły Podstawowej w Kłaju
  5. Od Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Targowisku
  6. Od rodziny Zwierniaków z Bochni x2
  7. Od rodziny Wydrów
  8. Od Anny Mrugacz

+ Krystyna Kamusińska

– sąsiadów

– od kolegów z pracy Szymona i Eweliny

– od koleżanek z Wiednia  kuzyna Zbyszka (3 intencje)

+ Józef Tomasik

– od koleżanek i kolegów Firmy Gastor

– od koleżanek z pracy z Dabrowej

– od rodz. Lalików z Proszówek

– od kolegów z pracy

– od kolegi Wisława Plaza z rodz.

+ Ireneusz Bobek

– od rodz. Głąb z Krawca

– od Marii Stańdo z synem Piotrem z Trzciany

– od Piotra i Danuty Kozioł z rodz.

– od rodziny Przeciszowskich

– od rodz. Porębskich, Pilchów i Stalów

+ Grzegorz Polak

– od przyjaciół motocyklistów

– od kolegów z ulicy

– od przyjaciół Firmy JUKA

– od kolegów, koleżanek i przyjaciół ( 2 intencje)

Bronisława Sasnolecka

– od Zarządy Miejskiego PSL w Bochni

– od koleżanek i kolegów Starosty Ludwika Węgrzyna z Zarządu i Rady Powiatu w Bochni

– od pracowników Starostwa Powiatowego w Bochni (2 int)

– do Dyrekcji i Pracowników Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni oraz Dziennego Domu Seniora Wigor

+ Krystyna Wydra

– od Łukasza i Joanny Ruszaj z dziećmi

– od wspólnoty Gaudete

– od rodz. z Mielca

– od byłych uczennic ze Stanisławic z domu Tacik

– od emerytowanych nauczycieli

+ Marek Łach

– od koleżanek i kolegów z Firmy AQUER

– od przyjaciół z Dobczyc

– od rodz. Hebda z Bielska

– od kolegi Grzegorza z Trzciany

– od kolegów i koleżanek

+ Maria Konieczna

– od Ewy Zabdyr z rodz.

– od rodz. Stokłosy z Brzeźnicy

– od rodz. z Pcimia

– od koleżanki z Kingi z rodz.

– od rod. Skórów

+ Kazimiera Kwater

– od rodz. Królów

– od Agnieszki Rudka

– od kolegów i koleżanek Pawła z pracy (3 int.)  

+ Andrzej Włodarczyk

– od kolegi z pacy z synem

– od koleżanek i kolegów z pracy córki Arlety

– od pracowników O.W.C Jednostki Wojskowej w Kłaju

– od koleżanek i kolegów Jednostki Wojskowej w Kłaju

– od kadry i pracowników J.W. /N.I.L Kraków

Odprawione przez ks. Jacka Ponikowskiego w Niepołomicach

+ Józef Włodarczyk

– od mieszkańców ulicy Wojtasa i Dębowej

– od mieszkańców ulicy Grzybówka

– od mieszkańców Gołego Brzegu i Rybackiej

– od mieszkańców gradobicie 

– od mieszkańców Płachcińskiego i Krótkiej 

+ Grażyna Staśkiewicz 

– od koleżanki po koleżanek i kolegów rocznik 1971 

– od koleżanek w Targowiska

– od koleżanek i kolegów z LO w Bochni

– od koleżanki z pracy z Krakowa

– od sąsiadów

+ Andrzej Kupiec

–  od kolegów syna firmy AQUER

–  od szefów firmy Aquael

–  od kolegów synów z Kłaja

–  od dyrekcji i pracowników zakład Z.D w Grodkowicach

–  od kolegów i koleżanek z pracy żony

+ Elżbieta Długosz 

– od sąsiadów

– od kolegów z pracy Łukasza

–  od kolegów syna Mariusza

–  od koleżanek z rocznika 1963

–  od oddziału Banku Spółdzielczego w Kłaju

+Julian Krukowski

– od pracowników pana Tomka z firmy Contimax

– od zarządu firmy Contimax

– koleżanek i kolegów syna Damiana (dwie Msze św.)

– od współpracowników córki Elżbiety   

+ Józef Lech

  • od sąsiadów
  • od kolegów z pracy córki PKP
  • od koleżanek i kolegów syna Andrzeja z pracy
  • od sąsiadów z ulicy Gradobić
  • od  kuzyna Mariana z Pierzchowa 

+ Jan Kupisz

  • od pracowników Urzędu Gminy
  • od pracowników S.P.G.Z w Bochni 
  • teraz jeszcze raz od właścicieli i pracowni T.T. Plast w Targowisku 
  • od Dobranowskich z Bochni 
  • od pracowników S.P.G z Bochnia

+ Leszek Kosak

  • od pracowników C.K.P. zawodowego w Niepołomicach
  • od rady rodziców z Targowiska 
  • od klasy 3A Targowiska
  • od koleżanek i kolegów z klasy
  • wychowawczyń Szkoły Podstawowej 

+ Stanisław Pudełek

  • od kolegów
  • od koleżanek i kolegów Agaty z firmy Juka
  • Koła Łowieckiego Łoś w Bochni
  • od dyrekcji i nauczycieli  SP w Grodkowicach 
  • od Andrzeja

+ Magdalena Piaskiewicz

  • pracowników JW Kłaju 
  • od klasy humanistycznej i profesora I LO w Bochni 
  • od kolegów i koleżanek DPS w Staniątkach 
  • od sąsiadów z pod tartaku 
  • od mieszkańców DPS w Staniątkach

+ Ferdynand Sądel

  • od sąsiadów (3 int.)
  • od Stanisławy i Jerzego Sądel z rodziną
  • od Sylwii Romaniec z rodziną
  • + Eugenii Szydlik
  • od sąsiadów (2 int.)
  • od współpracowników córki Bogusławy (3 int.)

+ Stanisław Sobas

  • od sąsiadów (2 int)
  • od rodziny Migdałów
  • od koleżanek żony ze spółdzielni handlowej SP.H.U w Kłaju 
  • Od dyrekcji nauczycieli i pracowników SP w Kłaju  

+ Irena Kuzaj

  • od sąsiadów
  • od rodziny Łysków i Nowaków 
  • od wychowanków rocznik 1950 Targowiska   
  • od emerytów i nauczycieli SP w Kłaju 
  • od rodziny Wajdów

+ Krystyna Kamusińska

  • od pracowników firmy Eko Plus 
  • od rodziny Stalów
  • od koleżanek z przedszkola w Targowisku
  • od koleżanek i kolegów córki Natalii
  • od kolegów syna Szymona sekcji P.N.H w Kłaju 

+ Józef Tomasik

  • od sąsiadów
  • od koleżanek i kolegów z firmy Castor
  • od pracowników restauracji Azalia
  • od pracowników Supersamu w Szarowie
  • od Anny Moniki Jachymek z rodziną

+ Ireneusz Bobek

  • od uczniów klasy II b gimnazjum w Kłaju
  • od koleżanek i kolegów z pracy
  • od koleżanek i kolegów z pracy zmiana B 
  • Od kolegi Pawła z Igołomi 
  • od Marka sowy z rodziny 

+ Bronisława Sasnolecka

  • od pracowników Zarządu Dróg w Bochni
  • od dyrekcji i pracowników Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni
  • od dyrekcji nauczycieli i pracowników SP w Jodłówce
  • od pracowników Starostwa Powiatowego w Bochni 
  • od dyrekcji i pracowników DPS Bochni  

+ Maria Michna

  • od sąsiadów 
  • od rodziny Piotrowskich
  • od dyrekcji i kolegów z pracy syna Boguchwała (3 int)

+ Stanisław Kogut

  • od sąsiadów (2 int.)
  • od koleżanek córki Ali pracy
  • od firmy Venus
  • od rodziny Porębów

+ Mieczysław Skrzypek

  • od koleżanek z pracy córki ze szpitala (2 int.) 
  • od koleżanek córki ze szkolnej ławy
  • od Anny i Stanisława Dzieża
  • od terapeutów i uczestników warsztatów Podolanach

+ Tadeusz Mucha 

  • od przyjaciół z Szarowa Kasi, Piotrka i Sebastian
  • od rodziny Nowaków 
  • od  rodziny Włodarzów
  • od rodzin i Iwulskich, Jacaków i Skoczków
  • od rodziny Balickich

+ Janina Knap 

  • od koleżanki Marii Garścia
  • od koleżanki z izby porodowej
  • od pracowników  N.N.Z w Kłaju 
  • od rodziny Knapów z Maszkienic
  • od rodziny Wojdaków

+ Anna Cieślak

  • od koleżanki Wiesławy
  • od Marysi Agatki z Bochni 
  • od rodziny Kuraś
  • od koleżanek z koła emerytów w Kłaju
  • od sąsiadów

 + Janina Gądek

  • od Joli Żołnierczyk z rodziną
  • od sąsiadów (2 int.)
  • od Bożeny z rodziną
  • od rodziny Gądków z Cichawy

+ Mieczysław Wróbel

  • od kolegi Władysława z Bochni
  • od pracowników bocheńskiej spółdzielni Inwalidów 
  • od pracowników i uczestników warsztatów terapii w Proszówkach 
  • od kolegi Zygmunta Kaczmarczyka z żoną
  • od przyjaciół Kubatów 

+ Krystyna Wydra  

  • od klasy 8b rocznik 1973
  • od koleżanek i kolegów Eli z klasy 8a rocznik 1972
  • od wychowanków z rocznika 1973 klasa 8a 
  • od Duchowej z rodziną
  • od koleżanek córki  Joanny

+ Andrzej Wojas

  • od koleżanki córki Anety z dziećmi
  • od sąsiadów Zakola i Gołego Brzegu
  • od koleżanek i kolegów Renaty (2 int.)
  • od rodziny Długoszów 

+ Marek Łach 

  • od rodziny Nowaków ze Stanisławic
  • od Wiktorii i Justyny koleżanek córki
  • od kolegów koleżanek z gimnazjum syna Mateusza
  • od sąsiadów
  • od wychowawczyni klasy I e pierwsze gimnazjum w Niepołomicach 

+ Maria Konieczna  

  • od sąsiadów (3 int)
  • od rodziny Maliszczaków  
  • od rodziny Solarzów

Odprawione w Domu Księży Chorych w Swoszowicach