Stałe nabożeństwa w tygodniu:

Środa – Msza święta oraz nowenna do MB Nieustającej Pomocy; zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do Matki Bożej.

Stałe nabożeństwa w miesiącu:

I piątek miesiąca – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, godz. 6.30 oraz po Mszy Świętej wieczornej.

I sobota miesiąca – różaniec przed Mszą Świętą z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

III piątek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz Masza Święta.

Stałe nabożeństwa w roku:

Nabożeństwa Fatimskie każdego 13 miesiąca od maja do października włącznie o godz. 19.00

Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu, godz. 16.00, 18.00, (dla dzieci i młodzieży) oraz w niedzielę o godz. 15.30

Gorzkie Żale w niedzielę Wielkiego Postu, godz. 16.00

Nabożeństwa majowe przed Mszą Świętą wieczorną, w niedzielę o godz. 17.00.

Nabożeństwa czerwcowe – po Mszy Świętej o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 17.00

Nabożeństwa różańcowe w październiku, godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.00

Roraty w Adwencie w tygodniu, godz. 6.30 oraz 18.00 dla dzieci i młodzieży.