7 Niedziela Wielkanocna– Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 13.05.18 r.

• Poniedziałek – święto św. Macieja, Apostoła.
  • Środa – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego Patrona Polski.
  • Od poniedziałku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
  • Piątek – trzeci piątek miesiąca; Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona będzie z nabożeństwem majowym.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej wspólnocie parafialnej jest to dzień I Komunii Świętej dzieci z klas III, dlatego pierwsza Msza święta na prośbę rodziców będzie o godz. 7.30, Msza Święta komunijna będzie o godz. 9.30.
  • O posprzątanie kościoła prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych:
  • W środę na godz. 17.00 prosimy rodziców dzieci klasy III B i podjęcie prac porządkowych wokół kościoła. Prosimy o zorganizowanie do prac kosiarek, podkaszarek, mioteł, nożyków.
  • W czwartek na godz. 18.45 prosimy rodziców dzieci klasy III A. Będzie sprzątanie kościoła. Będą potrzebne dwie drabiny malarskie.
  • W piątek na godz. 18.45 prosimy osoby, które zdeklarowały się do pastowania kościoła.
  • W piątek spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci, o godz. 16.30 oraz dla młodzieży
  • po Mszy wieczornej o godz. 19.00.
  • Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz. 16.00. A także dla rodziców i najbliższych z rodziny. Przygotowanie do spowiedzi dla dzieci o godz. 15.30.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 20.05.18 r.

• Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, czyli święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte jutro będą o 8.00, 16.00, 18.00 z nabożeństwem majowym.
  • Rodzice dzieci pierwszokomunijnych, jako dar ołtarza zakupili komplet obrusów haftowanych na wszystkie ołtarze w kościele. Bóg zapłać.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego kapłana.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.30 Rocznica I Komunii Świętej.
  • Procesja Bożego Ciała w tym roku pójdzie następującymi ulicami; Kościelną, Wiejską, drogą Szkolną i Kołodziejczyka. Prosimy przygotować ołtarze na Boże Ciało: I ołtarz przy kapliczce u pana Władysława, II ołtarz przy kapliczce przy szkole, III ołtarz u pana Grzegorza Raka, IV ołtarz u pana Grzegorza Polanowskiego.
  • O sprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy: Rzepka 826, Czubak 725, Włodarczyk 658, Włodarczyk Józef 658, Kaczmarczyk 325, Dubas 386, Skowronek 386, Skowronek Krzysztof 386, Tokarz 594, Frączek 594.
  • Próba w czwartek dla klas IV przed I rocznicą Komunii Świętej od godz. 16.00 do 18.00.
  • Do spowiedzi przed I Rocznicą Komunii Świętej dzieci klas IV niech przystąpią w dowolny dzień przed nabożeństwem majowym.
  • Spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci w piątek o godz. 16.30. Po Mszy wieczornej dla młodzieży o godz. 19.00. Zapraszamy.