28 Niedziela Zwykła – 14.10.18 r.

• Dzisiaj o godz. 17.00 różaniec a następnie Msza święta.
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  • Wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  • Środa – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i doktora Kościoła.
  • Czwartek – Święto św. Łukasza ewangelisty patrona pracowników Służby Zdrowia.
  • Sobota – Uroczystość św. Jana Kantego kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
  • W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.15 schola odśpiewa Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce nabożeństwo różańcowe oraz Msza święta. Do wspólnej modlitwy zapraszamy Wspólnoty Miłosierdzia Bożego oraz Wspólnoty Margaretka a także wszystkich wiernych.
  • W piątek spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci o godz. 16.00 oraz dla młodzieży o godz. 19.00.
  • Dziękujemy sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu, a w nadchodzącym prosimy: Chojnicki, Rusin, Wójtowicz, Siemdaj, Lawera, Długosz, Oświęcimka, Bochniak, Wojas, Mieso.
  • Prosimy już składać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych. Prosimy pisać wyraźnie nazwiska i zaznaczyć czy to wypominki roczne czy jednorazowe. Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach będą zbierane do puszek ofiary na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia.