11 Niedziela Zwykła – 17.06.18 r.

• W środę SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO o godz. 15.30.
    • W czwartek MSZA ŚWIĘTA NA ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO o godz. 18.00.
    • W wakacje na prośbę parafian Msze święte w niedzielę będą o godz. 8.00, 10.00, 19.00
    • Kandydaci do Rady Parafialnej – głosowanie w niedzielę 24.06.18 r. Dwunastu kandydatów po zliczeniu głosów wejdzie w skład Rady Parafialnej;
    • Adamów Anna, Balik Krzysztof, Cebeńko Stanisław, Fraś Aleksandra, Kołodziej Anna, Kubas Danuta, Majerz – Maniecki Mariusz, Mięso Renata, Mikulec Rafał, Mirek Władysław, Olearczyk Anna, Paluszak Stanisław, Polanowski Grzegorz, Puścizna Ewa, Rak Grzegorz, Sobas Karolina, Socha Jakub, Szewczyk Janina, Tokarz Małgorzata, Turkiewicz Robert, Wojas Kazimierz.
    • W przyszłą niedzielę spotkanie Członków obecnej Rady Parafialnej po Mszy wieczornej.

12 Niedziela Zwykła – 24.06.18 r.

• W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła z racji uroczystości w piątek nie ma postu. Msze święte rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 18.00.
    • Od przyszłej niedzieli przechodzimy na czas wakacyjny odprawiania Mszy Świętych i tak w niedzielę przez lipiec i sierpień będą tylko trzy Msze o godz. 8.00, 10.00 i 19.00.Natomiast od soboty w dni powszednie będzie tylko jedna Msza; poniedziałek, środa, piątek – rano o godz. 6.30; wtorek, czwarte, sobota – wieczorem o godz.19.00.