Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 09.06.19 r.

• Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, czyli święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze święte jutro będą o 8.00, 16.00, 18.00 z nabożeństwem majowym.
  • Wtorek – wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego kapłana.
  • Nabożeństwo Fatimskie w czwartek o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.30 Rocznica I Komunii Świętej.
  • Prosimy przygotować ołtarze na Boże Ciało: I ołtarz u Pani Zofii Zapadlińskiej, II ołtarz przy kapliczce u Pana Stanisława Patra, III ołtarz przy kapliczce koło Pana Władysława Gruszeckiego, IV ołtarz u Pana Marka Tynki. Jak co roku w przygotowaniu ołtarzy pomagają sąsiedzi.
  • O sprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy: SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA W SOBOTĘ O GODZ. 8.00 (jeżeli chodzi o inną godzinę sprzątania prosimy ustalić z panem kościelnym); Sobas, Włodarczyk, Dul, Stokłosa, Maj, Surman, Mikuda, Wieczorek, Makarewicz, Makarewicz.
  • Próba w środę dla klas IV przed I rocznicą Komunii Świętej od godz. 16.30 do 18.00.
  • Do spowiedzi przed I Rocznicą Komunii Świętej dzieci klas IV niech przystąpią w dowolny dzień przed Mszą świętą..
  • W czwartek dzieci Komunijne uczestniczą we Mszy o godz. 17.00.
  • W środę, piątek i sobotę dzieci Komunijne uczestniczą na Mszy o godz. 18.00.
  • Spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci w piątek o godz. 16.30. Po Mszy wieczornej dla młodzieży o godz. 19.00. Zapraszamy.