19 Niedziela Zwykła – 12.08.18 r.

• Poniedziałek – święto NMP Kalwaryjskiej. O godz. 19.00 nabożeństwo Fatimskie.
  • Wtorek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
  • Środa – Uroczystość Wniebowzięcia MB; święto obowiązkowe do uczestnictwa we Mszy św. pod grzechem ciężkim. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 19.00. W czasie Mszy św. poświęcenie ziół.

Msza święta o godz. 19.00 będzie odprawiona w kaplicy cmentarnej, ponieważ bezpośrednio po Mszy będzie poświęcenie nowej kapliczki, która z inicjatywy i starania pana Wójta Zbigniewa Strączka została postawiona na terenie przeznaczonym pod nowy cmentarz.

• Piątek – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.
  • Dziękujemy sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu, a w nadchodzącym prosimy: Kołos, Banasiak, Włodarczyk, Marcinek, Stokłosa, Stokłosa, Lech, Klejdysz, Włodarczyk, Włodarczyk.