32 Niedziela Zwykła – 11.11.18 r.

• Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata bp i męczennika, którego relikwie mamy w naszym ołtarzu.
  • W piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego poprowadzi, schola która zaprasza na modlitwę Wspólnoty Miłosierdzia Bożego oraz Wspólnotę Margaretka a także wszystkich wiernych. O godz. 16.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu natomiast, o godz. 16.40 schola odśpiewa Koronkę do Miłosierdzia Bożego po zakończeniu będzie Msza Święta.
  • Sobota – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  • Dziękujemy sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu, a w nadchodzącym prosimy: Migdał, Czubak, Wawrykiewicz, Turkiewicz, Kuzaj, Wróbel, Dołęga, Małecka, Ćmak, Kubas – Musiał
  • W piątek spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci o godz. 15.30, po Mszy wieczornej dla młodzieży o godz. 18.00.