24 Niedziela Zwykła – 16.09.18 r.

• Wtorek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, patrona młodzieży.
  • Piątek – wspomnienie świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • Dziękujemy sprzątającym kościół w ubiegłym tygodniu, a w nadchodzącym prosimy: Wróbel, Garścia, Więcek, Rosa, Kołodziej, Cagiel, Pater, Łach, Czaja, Pokrzywa.
  • Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z klas III szkoły podstawowej, a także z klas starszych, którzy chcą zostać ministrantami, by służyć Bogu przy ołtarzu oraz całej wspólnocie parafialnej. Zbiórka w każdy wtorek od godz. 17.00 – 17.30
  • W piątek Koronkę do Miłosierdzia Bożego poprowadzi schola, która zaprasza na modlitwę Wspólnoty Miłosierdzia Bożego oraz Wspólnoty Margaretka a także wszystkich wiernych.
  • O godz. 17.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu natomiast, o godz. 17.40 schola zaśpiewa Koronkę do Miłosierdzia Bożego po zakończeniu będzie Msza Święta.
  • W piątek spotkanie Grupy Apostolskiej dla dzieci o godz. 16.30 dla młodzieży o godz. 19.00.
  • Zespół Parafialny Caritas informuje, że pomoc żywnościowa wydawana będzie w środę 19 września w godzinach od 8.00 do 18.00 i tylko w tym dniu będzie można ją odebrać. W związku z tym prosimy osoby upoważnione do pomocy o rozładunek towaru we wtorek 18 września o godz. 10.00.